Загальна кількість переглядів сторінки
27103
пʼятниця, 19 липня 2019 р.
Молодь обирає здоров'я!
11.05.2019 року у нашій школі проходив День здоров'я. Найголовнішим для людини є життя, а найбільшою цінністю в житті є здоров'я - ця ідея супроводжує всю навчально-виховну, пізнавальну та позашкільну роботу школи. Цього дня учні отримали безліч емоцій та позитивних вражень. Найактивніших відзначили грамотами за спортивні досягнення, а рухливі ігри на свіжому повітрі додали здоров'я.
Дівчата нашого класу презентували виступ групи з чіарлідингу.
Ми пишаємося вами! Молодці!
День гостинності у Вінницькому торговельно-економічному коледжі
День гостинності у Вінницькому торговельно-економічному коледжі
Екскурсоводи коледжу, студенти спеціальності «Туризм», провели оглядову екскурсію по навчальному закладу. Ми мали змогу побачити майстер-класи з «Сервірування святкових столів», «Визначаємо якість парфумерних товарів»; відвідати творчу майстерню «Мистецтво карвінгу», «Декорування печива», віртуальні екскурсії по Вінниччині та визначних місцях світу в 3D окулярах, фінансовий квест; ознайомитись з роботою комп’ютерно-лінгафонного кабінету іноземних мов, мультимедійних комплексів, тощо.
День вишиванки - свято відродження українського народу
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н. е. - IV ст. н. е. Знаменитий арабський мандрівник X ст. у своїх розповідях також згадує про русів, які носили вишитий одяг. У ході сучасних досліджень, наприклад, на Черкащині були знайдені срібні бляшки з фігурками чоловіків, датування знахідок VI ст., дослідження яких показали ідентичність елементів одягу і орнаменту вишивки українського народного костюма XVIII-XIX століть.
День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня.
В 2019 році День вишиванки припадає на 16 травня.
вівторок, 8 січня 2019 р.
Нехай щастить кожного дня, нехай вдача буде поруч увесь рік!
З Новим роком! З новим щастям!
З Новим роком! Нехай веселі дзвіночки наповнять серце радістю, нехай яскраві вогники подарують добру надію! Бажаю з новими силами та щасливими відчуттями досягати нових успіхів та здійснювати свої мрії у новому році. Нехай щастить кожного дня, нехай вдача буде поруч увесь рік!
© http://pozdravok.ru/pozdravleniya/prazdniki/noviy-god/rodstvennikam/na-ukrainskom/
З повагою Ваш класний керівник Тетяна Петрівна
Фото, яким будуть заздрити навіть ті, хто вже багато разів бував у Львові…
Скільки б ви не пізнавали Львів, він
завжди буде для вас своєрідною таємницею і загадкою. Адже на його древніх
мурах і вулицях залишили свої карби століття і численні народи, він
переповнений таємничими легендами і історіями, а його кам’яниці й досі
пам’ятають своїх господарів і творців.
Львів манить до себе, як магніт!
Будь-яка
прогулянка чи екскурсія захоплює дух, а почуті історії збуджують уяву!
А ще
– можливість зробити фото, яким будуть заздрити навіть ті, хто вже багато разів
бував у Львові…
Незабутня подорож у Львівський Національний Оперний театр на балет "Лускунчик"
23.12.2018
незабутня
подорож у
львівіський національний
оперний театр
Без найменших сумнівів можна сказати, що Львівський Оперний театр – серце сучасного міста, один з найкрасивіших театрів Європи та світу. Ця помпезна архітектурна перлина вражає своєю величністю та красою. Саме її декор незабутньо-яскраво переплітається різними архітектурними стилями європейських країн.
Без найменших сумнівів можна сказати, що Львівський Оперний театр – серце сучасного міста, один з найкрасивіших театрів Європи та світу. Ця помпезна архітектурна перлина вражає своєю величністю та красою. Саме її декор незабутньо-яскраво переплітається різними архітектурними стилями європейських країн.
Названа феєрична споруда на честь видатної оперної співачки світу – Соломії Крушельницької, мистецтво якої стало національною гордістю народу. Вигадливі фасадні форми театру дуже складні та різноманітні: колони, балюстради, ніші, алегоричні скульптурні постаті, виконані у стилі віденського неоренесансу. Багатий скульптурний декор просто вражає. Внутрішній інтер’єр театру назавжди зачарує своєю вишуканою розкішшю. Глядацька зала нагадує форму ліри і має чотири рівні. Вона вміщує близько 2000 тисяч відвідувачів.
Балет "Лускунчик"
Балет Петра Ілліча Чайковського «Лускунчик» вважається символом чарівних змін і постійного оновлення життя. Історія про те, як дерев’яна лялька виявилася зачарованим принцом, який за допомогою доброї і самовідданої дівчинки Марі переміг злого Мишачого короля, – не просто красива казка. Це схвильована розповідь про той швидкоплинний час, коли на зміну безтурботному дитинству приходять світлий смуток юності, мрії про кохання і гармонію.
Підписатися на:
Дописи (Atom)